Frågor
inquiry@lightbysweden.com

Order
order@lightbysweden.com

Ekonomi
accounting@lightbysweden.com

Vi finns här för dig. Ring, mejla eller kom förbi så ser vi till att du får svar på dina frågor.

David Nord

David Nord

CEO

david@lightbysweden.com

+46 (0) 76 394 22 08

Andreas Gustavsson

Andreas Gustavsson

CHIEF TECHNOLOGY OFFICER

andreas@lightbysweden.com

+46 (0) 70 654 32 96

Mathias Norell

Mathias Norell

SALES MANAGER

mathias@lightbysweden.com

+46 (0) 72 333 72 66

Christian Rejnevik

Christian Rejnevik

KEY ACCOUNT MANAGER

christian@lightbysweden.com

+46 (0)76-318 11 32

Richard Cider

Richard Cider

PRODUCT SPECIALIST / LIGHTING DESIGNER / TECHNICAL SUPPORT

richard@lightbysweden.com

+46 (0) 72 333 32 34

Abdulhafez Alsadee

Abdulhafez Alsadee

PURCHASE

abdulhafez@lightbysweden.com

+46 (0) 73 522 22 14

Emmelie Thulin

Emmelie Thulin

ACCOUNTING

emmelie.thulin@lightbysweden.com

+46 (0) 73 396 54 02

Light By Sweden

Industrivägen 11B | 561 61 Tenhult | Sweden

Öppettider
Måndag – Fredag: 8:00 – 17:00
Lördag – Söndag: Stängt

Telefon

+46 (0) 76 318 11 32