a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget.

242 Wythe Ave #4, Brooklyn, NY 11249
1-090-1197-9528
office@ourbusiness.com

Kontakt

Vi finns här för dig. Ring, mejla eller kom förbi så ser vi till att du får svar på dina frågor.

David Nord

CEO

david@lightbysweden.com | +46 (0) 76 394 22 08

Mathias Norell

Sales Manager

mathias@lightbysweden.com | +46 (0) 72 333 72 66

Christian Rejnevik

Key Account Manager

christian@lightbysweden.com | +46 (0) 76 318 11 32

Richard Cider

Product Specialist / Lighting Designer / Technical Support

richard@lightbysweden.com | +46 (0) 72 333 32 34

Andreas Gustafsson

Chief Technology Officer

andreas@lightbysweden.com | +46 (0) 70 654 32 96

Abdulhafez Alsadee

Purchase

abdulhafez@lightbysweden.com | +46 (0) 73 522 22 14

Emelie Thulin

Accounting

emmelie.thulin@lightbysweden.com | +46 (0) 73 396 54 02

Lämna ett meddelande

Kontaktuppgifter

Industrivägen 11B | 561 61 Tenhult | Sweden

Frågor:
inquiry@lightbysweden.com

Order:
order@lightbysweden.com

Ekonomi:
accounting@lightbysweden.com

Telefon
+46 (0) 76 318 11 32